Apartments for saleHouses for saleLands for saleCommercial facilities for sale
Apartments for rentHouses for rentLands for rentCommercial facilities for rent
Submit your property offer
We can purchase a property for you

Rent

Warszawa
Commercial facility for rent with the area of 173 m2

Price 7 900 PLN / mc
Offer no. 112/2488/OLW
Total area 173 m2

Przedmiotem wynajmu jest powierzchnia użytkowa (usługowa) usytuowana na wysokim parterze i piętrze będącym poddaszem o łącznej powierzchni 172,79 m2, mieszcząca się w budynku o charakterze wyłącznie usługowym. Na poziomie przyziemia użytkowego w budynku mieści się salon fryzjerski + stylizacja paznokci (najemczyni nie prowadzi żadnej innej działalności kosmetycznej). Oferowany lokal posiada niezależne wejście i mieści się na dwóch kondygnacjach o pow. ok. 86,5 m2 każda. Dotychczasowa działalność prowadzona w lokalu to pole dance i fitness dla kobiet. Lokal nie ma typowych witryn lecz okna na każdym poziomie wychodzące bezpośrednio na ulicę Świderską. Budynek usytuowany bezpośrednio przy ul. Świderskiej. Miejsca postojowe znajdują się bezpośrednio przed budynkiem. Możliwość bezpłatnego oznakowania swojej działalności szyldami reklamowymi na ogrodzeniu przy budynku (przy czym wejście do budynku nie jest przez ogrodzenie, na części gdzie znajduje się wejście do lokalu nie ma ogrodzenia), na elewacji budynku, na balustradzie znajdującej się przy oknie na piętrze.

Lokal z przeznaczeniem pod różnego typu działalności usługowe tj. np.: klub fitness, zajęcia sportowe, salon kosmetyczny (sąsiedztwo znajdującego się od wielu lat w przyziemiu budynku salonu fryzjerskiego, sprzyja działalności kosmetycznej), zajęcia sportowe, szkołą sztuk walki, szkoła tańca, szkoła językowa, warsztaty edukacyjne dla dzieci (w budynku obok mieści się przedszkole), gabinet stomatologiczny; usługi biurowe etc. Możliwe, również inne działalności usługowe po za wyżej wymienionymi. Cały budynek jest własnością jednego właściciela i składa się z 3 kondygnacji: przyziemia wynajętego pod salon fryzjerski, oraz będącego przedmiotem niniejszej oferty wysokiego parteru oraz piętra/poddasza.

Lokalizacja doskonale skomunikowana tj. autobusy, blisko także do tramwajów. Dojazd bezpośrednio pod budynek z ulicy Świderskiej. Budynek i lokal znajdujący się bezpośrednio przy ulicy Świderskiej.

Lokal znajduje się w umiarkowanie dobrym stanie/standardzie tzn. bez ,,luksusów", ale też bardzo przyzwoity standard. W lokalu znajdują się wyłącznie ścianki działowe typu karton-gips, układ lokalu zmieniał się przez lata wraz ze zmianami najemców, którzy aranżowali przestrzeń wg. własnych potrzeb. Obecnie jest dużo wolnej, otwartej przestrzeni. Można też przywrócić podział na pomieszczenia w razie takich potrzeb najemcy. Wysokie pomieszczenia. Obecny układ lokalu jest następujący:

wysoki parter: pomieszczenie usługowe - 49,56 m2; recepcja - 16,54 m2; zaplecze recepcji - 3,71 m2; szatnia; WC i łazienka - 7,42 m2. schody nie wliczone w oferowaną powierzchnię użytkową - 10,35 m2 (do wykorzystania przestrzeń na półpiętrze nie wliczona w pow. użytkową).

Piętro/Poddasze: pomieszczenie/sala (cała kondygnacja obecnie jako open-space) - 86,27 m2 (pierwotnie były to pomieszczenia tj. 50,37 m2 +kuchnia 22,86 m2 + łazienka - 13,04 m2). Łazienka została zlikwidowana, ale wyprowadzone odpływy i dopływy wody pozostały (możliwość zainstalowania m.in. prysznica). Możliwość podziału na pomieszczenia.

Uwaga! Przy obecnym układzie pomieszczeń faktyczna powierzchnia piętra/poddasza, może być większa, bo powierzchnie zliczone z inwentaryzacji, gdzie były wcześniej ściany, które zostały usunięte.

Obecny przydział mocy prądu to 16 kW, z opcją zwiększenia (jest ,,siła", prąd trójfazowy). Ogrzewanie piecem gazowym znajdującym się w podpiwniczeniu budynku. Wentylacja mechaniczna.

Do ceny lokalu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne wg. zużycia: energia elektryczna, woda ciepła i zimna, wywóz nieczystości.

Price for the property-7 900 PLN / mc
Price for 1m2-46,00 PLN
Offer no.-112/2488/OLW
Total area-173 m2
 • Commercial facility for rent with the area of 201 m2
  Commercial facility for rent with the area of 201 m2
  Price 8 034 PLN / mc / Total area 201 m2
  Prałkowce, Gm.Krasiczyn - budynek wraz z 2 lokalami użytkowymi (102,37 m2 parter, 98,48 m2 I piętro) o łącznej pow. użytkowej 200,85 m2 (pow. całkowita 256 m2), kubatura 804 m3, podwyższony... More
 • Commercial facility for rent with the area of 200 m2
  Commercial facility for rent with the area of 200 m2
  Price 6 000 PLN / mc / Total area 200 m2
  Do wynajęcia lokal komercyjny pod działalność usługowo - handlową w miejscowości Maleniska k. Jarosławia. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku parterowym o powierzchni 200 m2 . W skład lokalu... More
 1. PLN
 2. %
 3. %
 4. %
 5. lat

Arrange a viewing of a property

* - required fields

Agent in charge

Zbigniew Foryś
Licence number: 405

 • tel. 166711044
 • e-mail

Apply for newsletter

[en] Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[en] X Zamknij

Stat4u