Apartments for saleHouses for saleLands for saleCommercial facilities for sale
Apartments for rentHouses for rentLands for rentCommercial facilities for rent
Submit your property offer
We can purchase a property for you

Sales

Walawa
Commercial facility for sale with the area of 605 m2

Price 345 000 PLN (570,00 PLN / m2)
Offer no. 147/2609/OOS
Total area 605 m2

Szukasz miejsca pod własny biznes to zwróć uwagę na tę ofertę sprzedaży starego młyna.
Do sprzedania nieruchomości w skład których wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni około 5700 m2 zabudowane starym młynem przeznaczonym do kapitalnego remontu i adaptacji na cele np. przemysłowe , magazyny, warsztat mechaniki samochodowej, miejsca parkingu i przeładunków dla tirów i ciężarówek lub inne.
W młynie znajduje się instalacja do załadunku, ponadto podjazd pod budynek , ułatwiający wygodny załadunek na zewnątrz oraz waga samochodowa .
Bardzo dobra lokalizacja tego obiektu, położonego w malowniczym terenie z dobrym dojazdem do dróg wylotowych Rzeszów, Kraków, niedaleko autostrady, jest dużym potencjałem na rozwój usług turystycznych.
Ze względu na swoje położenie jest to atrakcyjne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej np: agroturystyka, konie, dom weselny, usługi hotelowe.
Budynek młyna zawiera kilka poziomów: jest duży strych, hale, magazyny oraz w drugiej części lokale mieszkalne do remontu.
Mury wykonano z cegły ceramicznej pełnej, konstrukcję stropu i dachu z elementów drewnianych, całość przykryta jest dachówką ceramiczną. Zapewnia to utrzymanie ciepła w budynku, budynek jest suchy, bez wilgoci.
Powierzchnia zabudowy budynku gospodarczego wynosi 466m2 a budynku mieszkalnego 139 m2. Działka uzbrojona jest w pełne media, podłączenia do kanalizacji i wodociągu miejskiego.
Teren częściowo utwardzony z drogą wjazdowo-wyjazdową na teren posesji i z możliwością parkowania samochodów.
Nieruchomość posiada w sobie wyjątkowy klimat i charakter. Pomieszczenia są wysokie. W obiekcie znajdują się elementy i pozostałości po młynie, które można wykorzystać do stworzenia niesamowitego klimatu tego miejsca.
Oferta bardzo ciekawa, godna uwagi, dla ludzi kreatywnych.Price for the property-345 000 PLN
Price for 1m2-570,00 PLN
Offer no.-147/2609/OOS
Total area-605 m2
Number of floors-2
Floor-ground floor
  1. PLN
  2. %
  3. %
  4. %
  5. lat

Arrange a viewing of a property

* - required fields

Agent in charge

Renata Bednarczyk
Licence number: 405

  • tel. +48 506 641 234
  • GSM +48 16 671 10 44
  • e-mail

Apply for newsletter

[en] Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[en] X Zamknij

Stat4u