Apartments for saleHouses for saleLands for saleCommercial facilities for sale
Apartments for rentHouses for rentLands for rentCommercial facilities for rent
Submit your property offer
We can purchase a property for you

Sales / Commercial facilities

Lubaczów
Commercial facility for sale with the area of 680 m2

Price 1 600 000 PLN (2 353,00 PLN / m2)
Offer no. 157/2609/OOS
Total area 680 m2

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ RESTAURACJA WRAZ Z HOTELEM

Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta Lubaczów w bardzo atrakcyjnym miejscu.

m. Lubaczów położone jest na krańcach województwa podkarpackiego zaledwie kilkanaście kilometrów od granicy z Ukrainą. Miasto liczy 13tyś mieszkańców, zajmuje obszar 26km i stanowi centrum życia społeczno - gospodarczego i kulturalnego regionu. Lubaczów jest samodzielną gminą miejską, a równocześnie siedzibą władz gminy wiejskiej i powiatu lubaczowskiego. Miasto leży na ważnych szlakach komunikacyjnych regionu Jarosław - Horyniec - Zdrój, Tomaszów Lubelski - Budomierz. Przez Lubaczów przebiega linia kolejowa Munina - Hrebenne, która prowadzi do granicznej stacji przeładunkowej w Werchracie. Od strony północnej graniczy z gminą Cieszanów, a od strony zachodniej z gminą Oleszyce. Wraz z siedmioma gminami: Cieszanów, Horyniec, Lubaczów, Narol, Oleszyce, Stary Dzików i Wielkie Oczy tworzy powiat lubaczowski, który obejmuje obszar 1309km na którym mieszka 59tyś mieszkańców. Przygraniczne położenie, czyste środowisko naturalne, sąsiedztwo uzdrowisk w Horyńcu Zdroju, centralne położenie miasta w powiecie lubaczowskim, sąsiedztwo linii kolejowej w kierunku Lwów (szeroki tor) dający możliwość wymiany handlowej ze wschodem, głównie z Ukrainą, duży zasób siły roboczej chętnej do przekwalifikowania się, regularny wzrost poziomu wykształcenia i kwalifikacji ludności, wysoki poziom kultury mieszkańców warunki do rozwoju bazy hotelowej (miejsce wypadowe do wędrówek pieszych i rowerowych)

Budynek RESTAURACJI z HOTELEM został rozbudowany i przebudowany w 2000 roku, a następnie remontowany na przestrzeni lat 2004-2006 z dbałością o każdy szczegół. Przy budynku znajduję się parking na kilkadziesiąt samochodów oraz plac zabaw.

Budynek jest obiektem trzykondygnacyjnym, konstrukcji murowanej. Ściany zewnętrzne z pustaka szczelinowego MAX, stropy żelbetowe, ściany nośne i działowe z cegły pełnej oraz pustaka MAX. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o grubości 10cm. Dach dwu- spadowy o konstrukcji drewnianej pokryty blachą trapezową.

W przyziemiu budynku znajduję się sala restauracyjna która może pomieścić jednorazowo do 140 osób z drewnianą klatką schodową. Natomiast na parterze usytuowano salę kawiarnianą z dostępem na taras. Od południowej strony zlokalizowano wejście do budynku. Sala kawiarniana na parterze została przykryta konstrukcją aluminiową przeszkloną.

Budynek wyposażony jest w klimatyzację, wodociąg miejski. Ciepła woda ogrzewana z kotła gazowego dwufunkcyjnego usytuowanego w kotłowni. Odprowadzenie ścieków istniejącym przyłączem do sieci kanalizacji miejskiej. Ogrzewanie budynku centralne - piec gazowy dwufunkcyjnym zlokalizowany w kotłowni. Wentylacja mechaniczna nawiewno - wywiewna restauracji. Teren wokół budynku wyłożony kostką brukową. Urządzone parasole i ławki na powietrzu. Na poddaszu budynku znajduję się część hotelowa a w niej 9 pokoi, w tym dwa pokoje - 4 osobowe, 6 pokoi - 2 osobowych, 1 pokój - 1 osobowy. Wszystkie pokoje mają oddzielną łazienkę wyposażoną w kabinę, umywalkę i WC. Wyposażone są również w internet, TV-SAT.

Zakup powyższej nieruchomości to bardzo dobra inwestycja kapitału o możliwej stopie zwrotu. Budynek można wykorzystać do prowadzenia własnego biznesu w różnej formie ze względu na bardzo dobre położenie przy obwodnicy z jednoczesnym wspaniałym umiejscowieniem w centrum miasta. Obiekt ten może być również wykorzystany jako wynajmem z długoletnią umową najmu.

Cena 1 350 000zł netto podlega negocjacji.


Zapraszam do u
Broker Nieruchomości
Tomasz Misztal
tel; 504-020-272
Price for the property-1 600 000 PLN
Price for 1m2-2 353,00 PLN
Offer no.-157/2609/OOS
Total area-680 m2
Number of floors-3
Floor-ground floor
 • Commercial facility for sale with the area of 526 m2
  Commercial facility for sale with the area of 526 m2
  Price 1 999 000 PLN / Total area 526 m2
  NOWA NIŻSZA CENA! Do sprzedaży jeden z nielicznych w Polsce zajazdów, którego specjalnością są dania kuchni węgierskiej. Zajazd położony 15 km od Rzeszowa. Domowa atmosfera sprawia, że jest to... More
 • Commercial facility for sale with the area of 729 m2
  Commercial facility for sale with the area of 729 m2
  Price 1 980 000 PLN / Total area 729 m2
  LEŚNY KOMPLEKS REKREACYJNY Z DOSTĘPEM DO RZEKINa sprzedaż funkcjonujący ośrodek wypoczynkowo - rekreacyjny w pięknej leśnej okolicy .Działka o powierzchni ok. 3,335 ha leży bezpośrednio nad rzeką... More
 • Commercial facility for sale with the area of 815 m2
  Commercial facility for sale with the area of 815 m2
  Price 1 500 000 PLN / Total area 815 m2
  Stacja sprzedazy paliw,leżaca w miejscowości Orły powiat przemyski,w odległości ok.200m od drogi krajowej 77,z dojazdem od niej ulicą asfaltową.Stacja usytuowana jest na parceli 78... More
 1. PLN
 2. %
 3. %
 4. %
 5. lat

Arrange a viewing of a property

* - required fields

Agent in charge

Tomasz Misztal
Licence number: 405

 • tel. +48 504 020 272
 • e-mail

Apply for newsletter

[en] Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[en] X Zamknij

Stat4u