Mieszkania na sprzedażDomy na sprzedażDziałki na sprzedażObiekty komercyjne na sprzedaż
Mieszkania na wynajemDomy na wynajemDziałki na wynajemObiekty komercyjne na wynajem
Formularz kredytowy
Zgłoś swoją ofertę nieruchomości
Kupimy nieruchomość za Ciebie
Formularz kredytowy

O firmie

powiększ

Firma Nieruchomości A.Galiszkiewicz Spółka Jawna powstała, gdy po latach pracy w branży nieruchomości, znając już wszystkie metody pracy przemyskich pośredników, postanowiłyśmy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość (wszyscy zatrudnieni posiadają wyższe wykształcenie, w większości prawnicze oraz inne kierunkowe związane z nieruchomościami np. geodezja, projektowanie wnętrz)  lecz także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.

Dzięki temu, że każda z nas posiada wyższe wykształcenie (prawo, marketing i zarzadzanie ) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie - od fachowego doradztwa w wyborze nieruchomości, rozpoznania rynku, przez uregulowanie stanu prawnego nieruchomości interesującej klienta oraz poprawnego zawarcia umowy przedwstepnej, jak również udzielenia najkorzystniejszego kredytu, a wszystko to w jednym miejscu, bez straty czasu i z pełnym zapewnieniem  bezpieczeństwa transakcji.

Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami wspólnik Alicja Galiszkiewicz zajmuje się od 1992 roku. Będąc z wykształcenia prawnikiem prowadziła równocześnie dwie firmy tj. kancelarię radcowską oraz biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Przemyska Giełda Nieruchomości). Te dwie działalności dobrze się uzupełniają.

W ramach działalności prawniczej zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami wielokrotnie były przedmiotem badań i analiz.

Pozyskując do współpracy Panią Annę Babieczko - Foryś , mającą doświadczenie w marketingu i zarządzaniu oraz znajomość wielu języków obcych, zamierzamy dążyć do perfekcyjnej obsługi klientów, którzy zdecydują się powierzyć naszej firmie swoje sprawy majątkowe.

Kompleksowa obsługa od strony formalnej (wyprowadzanie nieuregulowanych stanów prawnych oraz poprawne zawieranie umów), finansowej (udzielanie kredytów) pozwoli Państwu na załatwienie transakcji w jednym miejscu, bez straty czasu i z poczuciem bezpieczeństwa, że przeprowadzana transakcja nie spowoduje negatywnych skutków prawnych w Państwa sferze majątkowej i nie będzie zawierana w poczuciu nieświadomości co do treści podpisywanego dokumentu.

Alicja Galiszkiewicz
Anna Babieczko - Foryś

Galeria

powiększ powiększ powiększ
     
powiększ powiększ powiększ
     
powiększ    
     

Zapisz się do newslettera

Polska Federacja Rynku NieruchomościRzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie NieruchomościamiMLS RzeszówFagora.pl - portal wiarygodnych ofert nieruchomości tylko od specjalistówRealtor.comWorldpropertiesKarta Praw Klienta PośrednikaPrzemyśl - nasze miasto całą dobęPrzemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X Zamknij

Stat4u