Przemyśl, Jagielońska - lokal użytkowy z wejściem bezpośrednio z chodnika, z dwoma witrynami, o pow. 58m2 z możliwością powiększenia o następne 20 m2 + sutenera 40m2 (cena wynajmu sutenery do negocjacji), po remoncie, lokal przy najbardziej ruchliwej ulicy w Przemyślu - ciąg pieszy i samochodowy, ogrzewanie typu: klimatyzacja dwu-funkcyjna, WC, z tyłu budynku (ul.Mnisza) znajduje się parking na około 40-60 samochodów z zaprojektowanym dojazdem do powstającej i zatwierdzonej Galerii handlowej, do przystanku MZK ? 50-100 m (prawie wszyscy idą właśnie do tego przystanku obok tego lokalu), niedaleko dworzec PKS, PKP.
Istnieje możliwość wynajęcia 2 lokali o łącznej powierzchni 200m2. Sugerowana działalność typu: placówka Banku.
Jest to jedyny na tej ulicy lokal, jeżeli chodzi o położenie i metraż do wynajęcia.
Cena: 100zł/m2 netto
Wynajem / Obiekty komercyjne
Przemyśl
Obiekt komercyjny na wynajem o pow. 120 m2
Cena 12 000 PLN / mc
Nr oferty gal-54
Pow. całkowita 120 m2
| Cena nieruchomości | - | 12 000 PLN / mc |
| Cena za 1m2 | - | 100,00 PLN |
| Nr oferty | - | gal-54 |
| Pow. całkowita | - | 120 m2 |
| Liczba pięter | - | 1 |
| Piętro | - | parter |
| Liczba pokoi | - | 3 |
| Stan techniczny | - | bardzo dobry |
| Rodzaj opłat | - | miesięczne |
| Dojazd autobusem | - | ![]() |
| Dojazd pociągiem | - | ![]() |
Obiekt komercyjny na wynajem o pow. 141 m2
Cena 13 000 PLN / mc / Pow. całkowita 141 m2
Przemyśl, Plac Konstutucji - jedna z dwóch najlepszych lokalizacji w mieście o największym natęzeniu ruchu samochodowo-pieszego, ścisłe centrum miasta, u zbiegu 3 najwiekszych ulic miasta: 3-go maja,... więcej
Wyliczone raty są jedynie przykładowe i mogą się różnić w zależności od banku udzielającego kredyt.
Mogą Państwo skorzystać również z kalkulatorów rat kredytowych, znajdujących się bezpośrednio na stronach banków, do których linki podajemy poniżej:
Agent prowadzący
Foryś Zbigniew
Numer licencji: 405
- tel. +48166711044
- GSM +48509227033




20°C 


















