Квартиры на продажуДома на продажуЗемельные участки на продажуКоммерческие объекты на продажу
Квартиры в арендуДома в арендуЗемельные участки в арендуКоммерческие объекты в аренду
Разместите свое предложение по недвижимости
Купим недвижимость за Вас

Продажа / Коммерческие объекты

Słonne
Коммерческий объект на продажу площадь 674 m2

Цена 520 000 PLN (772,00 PLN / m2)
Номер предложения 90/2609/OOS
Общая площадь 674 m2

Słonne, Gm. Dubiecko, woj.Podkarpackie - OFERTA MIESIĄCA OBNIŻKA CENY Z 720 TYS. 520 TYS. ZŁ
ośrodek wypoczynkowy (dawniej nauczycielski) zabudowany budynkiem murowanym o pow.674 m2, oraz 5 drewnianymi domkami typu narol, na działce o pow. 0,81 ha (8100 m2) w wypisie z rejestru gruntów : tereny rekreacyjne .
W budynku znajduje się 24 pokoi 2 i 3 osobowych, tzw. sale telewizyjne, kuchnia, stołówka na 120 osób, kotłownia na opał stały ( z możliwością przerobienia na ogrzewanie gazowe).
Media: prąd, woda ze studni, kanalizacja ze zbiornikiem bezodpływowym.
Rodzaj budynku: parterowy wolnostojący z poddaszem, technologia cegła silikatowa i cegła palona, fundamenty betonowe, strop budynku DZ-3, dach z blachy falistej, stolarka drzwiowa i okienna drewniana, tynki wew. cementowo- wapienne.
Za obiektem znajduje się 5 drewnianych domków kempingowych 3-4 osobowych, bez wody i kanalizacji.
Ogólnie całość wymaga remontu.

Wg. wyceny nieruchomości z 2014 roku wartość nieruchomości przy podejściu dochodowym
i zastosowaniu metody inwestycyjnej technikami kapitalizacji prostej netto
wynosi 944 764 zł,

Media: prąd, woda ze studni, kanalizacja ze zbiornikiem bezodpływowym.

Obiekt znajduje bezpośrednio przy drodze asfaltowej z Dubiecka, po drugiej stronie drogi płynie rzeka San (tzw. "Dolina Sanu") , wokoło roztacza się malownicze Pogórze przemysko - dynowskie i lasy.
Słonne było i jest miejscem letnich wypadów nad wodę mieszkańców Podkarpacia oraz przyjazdu na dłuższy wypoczynek już z całej Polski.


Sugestie:
- działalność turystyczno-rekreacyjna (hotel/pensjonat z restauracją i infrastrukturą towarzyszącą)
- dom spokojnej starości.


Istnieje możliwość uzyskania większej ilości zdjęć wewnątrz budynku lub pooglądania obiektu na miejscu.

Słonne
"Słownik Geograficzny Królestwa Polskiego" z 1880 r. opisuje Słonne:
Na obszarze wsi jest źródło słone, przy którym dawniej była warzelnia soli. Po jej zniesieniu woda nie przynosi użytku, gdyż straż finansowa nie pozwala mieszkańcom nawet bydła poić przy źródle. Wieś ma 210 mieszkańców (180 rzymskokatolików, 30 grekokatolików). Większy obszar był z dawna własnością Krasickich.
Obecnie Słonne jest małą wsią leżąca w górnej części doliny Sanu, miejscowością wypoczynkową. Nazwa związana jest z dawnymi słonymi źródłami. Występują tu słabo zmineralizowane wody siarczkowe.Pomiędzy Słonnem a pobliskim Wybrzeżem można podziwiać wspaniałą przełomową dolinę Sanu. Na odcinku ok. 6 km rzeka przeciska się krętą, wąską doliną pomiędzy zalesionymi zboczami wzgórz Pogórza Dynowskiego (Kozigarb 334 m) od północy i Pogórza Przemyskiego (Łubienka 449 m) od południa. Rzeka jest stosunkowo płytka i kamienista, nurt bystry, woda czysta i zdatna do kąpieli. Nad rzeką dogodne miejsca do plażowania i biwakowania. Wszystkie wspomniane walory krajobrazowo - turystyczne zachęcają do odwiedzenia tego zakątka gminy.
Miejscowość ta jest wspaniałym miejscem gdzie można odpocząć i spędzić urlop czy weekend. Przełom Sanu przez Góry Słonne, obfitość lasów, a w nich grzybów i zwierząt zaprasza do wędrówek. Można tutaj nie tylko spacerować i zbierać grzyby, ale również wędkować i polować. Wszystkich chętnych, chcących spędzić tutaj wolny czas zaprasza zespół rekreacyjno-wypoczynkowy.
Wieś zajmuje powierzchnię 197 ha i zamieszkuje ją 161 mieszkańców. Słonne jest miejscowością wypoczynkową, posiadającą dobrze rozwiniętą bazę turystyczną. Do ośrodków wypoczynkowych lub na pola namiotowe chętnie zjeżdżają turyści, którzy cenią sobie czyste powietrze, wodę, spacery oraz spokój.

Цена недвижимости-520 000 PLN
Цена за 1m2-772,00 PLN
Номер предложения-90/2609/OOS
Общая площадь-674 m2
Количество этажей-2
Этаж-первый этаж
  1. PLN
  2. %
  3. %
  4. %
  5. lat

Договориться об осмотре недвижимости

* - обязательные поля

Ведущий агент

Zbigniew Foryś
Номер лицензии: 20102

  • тел. +48 509 227 033
  • GSM +48 16 671 10 44
  • эл. адрес

Подписаться на информационный бюллетень

[ru] Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[ru] X Zamknij

Stat4u