polskienglishdeutschpусский

tel. +48 16 671 10 44

Poniedziałek, 11 grudnia 2023
Mieszkania na sprzedażDomy na sprzedażDziałki na sprzedażObiekty komercyjne na sprzedaż
Mieszkania na wynajemDomy na wynajemDziałki na wynajemObiekty komercyjne na wynajem
Formularz kredytowy
Zgłoś swoją ofertę nieruchomości
Kupimy nieruchomość za Ciebie
Formularz kredytowy

Kupimy nieruchomość za Ciebie

Pracujesz legalnie za granicą? Szukasz mieszkania w Polsce, ale nie możesz na to przeznaczyć zbyt wiele czasu? Wypełnij poniższy formularz a my zajmiemy się resztą.

Pragniemy Państwa poinformować, że 1/5 naszych klientów - to właśnie Polscy klienci  z zagranicy. W chwili obecnej najwięcej z Anglii, Irlandii, ale zdażył sie nawet  klient z Emiratów Arabskich. Jeżeli dodać do tego jeszcze klientów z całej Polski to w sumie  1/3 naszych wszystkich klientów pochodzi właśnie spoza Przemyśla i województwa Podkarpackiego.

Dla Państwa napewno ważna jest gwarancja transakcji, którą my dajemy i sama nieruchomość, która spełni Wasze oczekiwania. Przy wyborze nieruchomości bardzo często posiłkujemy sie a wręcz podporządkowujemy sugestiom najbliższej rodziny klienta, która w tym czasie jest w Polsce lub tutaj na miejscu. Prosze rozważyć, czy nie warto skorzystać z usług naszego biura.

Pomagamy też, co jest bardzo istotne, w uzyskaniu kredytu hipotecznego tutaj w Polsce - dlatego powyżej pojawiła sie informacja o "legalności" zatrudnienia, bo właśnie na podstawie zaświadczeń o zarobkach za granicą, sporządzamy symulację i pomagamy w skredytowaniu nieruchomości.

Możecie też Państwo ubiegać sie sami o kredyt w placówkach Polskich Banków znajdujących  się za granicą.

Oczywiście pracując za granicą (i nie tylko tam) możecie też Państwo kupić sobie  nieruchomość z własnych oszczędności.

Prosimy o dokładne obejrzenie oferty w funkcjach "zdjęcia", "film", "lokalizacja" - tak, aby mieć jak najpełniejszy obraz nieruchomości. Jeżeli brakuje zdjęć i filmów, to oznacza, że jest to oferta z systemu MLS, a więc innego biura, które zostało przekazane nam do sprzedaży.

Prosimy także o zapoznanie się z wszystkimi opłatami związanymi z zakupem nieruchomości - jak opłat obligatoryjnych pobieranych przez nasze Państwo w postaci podatku od czyności cywilno-prawnych, opłat sądowych (wpisów do Ksiag wieczystych) oraz opłat notarialnych i naszego wynagrodzenia.

Wszystko to Państwo znajdziecie przy każdej ofercie w funkcji "oblicz".

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Formularz zgłoszeniowy

* - pola wymagane

Zapisz się do newslettera

Polska Federacja Rynku NieruchomościRzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie NieruchomościamiMLS RzeszówFagora.pl - portal wiarygodnych ofert nieruchomości tylko od specjalistówRealtor.comWorldpropertiesKarta Praw Klienta PośrednikaPrzemyśl - nasze miasto całą dobęPrzemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X Zamknij