polskienglishdeutschpусский

tel. +48 16 671 10 44

Poniedziałek, 11 grudnia 2023
Mieszkania na sprzedażDomy na sprzedażDziałki na sprzedażObiekty komercyjne na sprzedaż
Mieszkania na wynajemDomy na wynajemDziałki na wynajemObiekty komercyjne na wynajem
Formularz kredytowy
Zgłoś swoją ofertę nieruchomości
Kupimy nieruchomość za Ciebie
Formularz kredytowy

Zgłoś swoją ofertę nieruchomości

Masz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem i chciałbyś, aby inni szybko dowiedzieli się o tej ofercie?

Wystarczy skorzystać z poniższego formularza a my skontaktujemy się z Tobą i zamieścimy tą ofertę na naszej stronie, bardzo dobrze opiszemy, sfotografujemy  i ... sfilmujemy (unikalna forma jak na Polski Rynek).

Jednak zanim to Państwo zrobicie - bardzo prosimy o zapoznanie się z naszymi warunkami i zastanowienie się,  czy chcecie korzystać w ogóle z usług Biura Nieruchomości (jakiegokolwiek) ?

Jeżeli nie macie czasu na czynności zwiazane ze sprzedażą, uważacie - że każdy powinien wykonywać swoja pracę  jak najlepiej i pobierać za nią adekwatne wynagrodzenie lub jesteście ludźmi, którzy po prostu nie wiedzą jak to zrobić - czekamy na Was. Szanujemy naszych klientów w sposób szczególny - i prosimy o to samo w stosunku do nas.                                      My także osobiście nie budujemy domów, nie naprawiamy samochodów i nie pieczemy chleba - robią to ludzie, którzy sie na tym znają! Niby proste i jasne dla większości klientów biur nieruchomości, ale prosze nam wierzyć - nie dla wszystkich !

Jakie sa nasze warunki?

Szanowni Państwo za naszą prace jak wszyscy pobieramy wynagrodzenie - My w wysokosci 2.5 % od wartości nieruchomości + VAT. Przyjmujemy umowy na wyłączność, gdyż tylko one gwarantują  najlepszą obsługę i nieporównywalnie zwiększają szansę na sprzedaż. Polecamy i preferujemy standardy międzynarodowe, w których najlepiej sprzedają się nieruchomości, gdzie całe wynagrodzenie pośrednika płaci tylko sprzedający - wymaga to jednak podpisania umowy na wyłącznośc bezpośredniej (szczegóły w biurze lub telefonicznie).

 Przy dużych wartościach, wynagrodzenie negocjujemy.

Co w zamian?

Obecność na jednym z najczęściej odwiedzanych w Polsce i zagranicą portali nieruchomości z Przemyśla i Podkarpacia . Naszą stronę odwiedzają przede wszystkim mieszkańcy Przemyśla i Podkarpacia (najwięcej z Rzeszowa, Jarosławia, Radymna, Leżajska, Nowej Dęby), ale także mieszkańcy z całej Polski, w szczególnosci z Krakowa Warszawy, Wrocławia, Poznania, Łodzi,Torunia, Katowic, Trójmiasta i innych. Odwiedza nas coraz więcej Polaków ze starej Europy, a także z Ameryki Północnej, Australii a nawet z Afryki Południowej. Państwa nieruchomośc znajdzie sie w regionalnym tygodniku o nakładzie 17,5 tys.egz.

To także obecność na  portalu systemu MLS (System Wielokrotnego Oferowania) - systemu w którym Państwa nieruchomości znajdująca się na tej stronie oferowana jest do sprzedaży przez biura z całej Polski. Państwa oferty znajdą się na dwóch największych i najbardziej znanych portalach ogólnopolskich oraz znanym portalu międzynarodowym a także jako filmy na portalu YouTube. Znajdujemy się wśród nalepszych firm w Panoramie Firm (www.pf.pl) i w Polskich Ksiazkach Telefonicznych (ww.pkt.pl).

Wszystko powyższe  po to, aby klient mógł jak najszybciej odnaleźć nasze biuro i Państwa nieruchomość  lub odwrotnie.

Bardzo ważną i istotną informacją jest to, że nasze biuro to nie tylko wieloletni pośrednicy, ale także prawnicy. Pomogliśmy juz wielu klientom w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości a nastepnie jej zbyciu. To wyróżnia nas na rynku nieruchomości.

 Należymy do Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (www.rspon.pl) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (www.pfrn.pl) - tam także możecie nas odnaleźć i sprawdzić.

Podsumowując.

Przy wyborze Pośrednika, prosze sprawdzić jego wiarygodność, warunki współpracy i co Państwu gwarantuje w zamian a nie tylko obiecuje.

Żadne biuro i My także nie damy  Państwu 100 % gwarancji, że nieruchomość sprzedamy, ale My dajemy 100 % gwarancji, że zrobimy wszystko, żeby tak się stało !

Formularz zgłoszeniowy

* - pola wymagane

Zapisz się do newslettera

Polska Federacja Rynku NieruchomościRzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie NieruchomościamiMLS RzeszówFagora.pl - portal wiarygodnych ofert nieruchomości tylko od specjalistówRealtor.comWorldpropertiesKarta Praw Klienta PośrednikaPrzemyśl - nasze miasto całą dobęPrzemyskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X Zamknij